چاله انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی

چاله: انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی کالای قاچاق مبارزه با قاچاق فرمانده انتظامی

گت بلاگز وب‌گردی درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ سید جلال حسینی در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین گفت: واقعاً تمرینات سخت و نفس‌گیری انجام می‌دهیم به طوریکه در زیاد روزها روزی 2 جلسه در صبح و عصر تمرینات پرفشار و سنگینی انجام می‌دهیم ولی همه ما امیدوار هستیم این تمرینات سنگین اثراتش را در لیگ نشان دهد و باز هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. ما از هواداران ممنون هستیم که در این مدت حمایت بسیار خوبی کردند و امیدوارم حمایت آنها از این به بعد هم ادامه پیدا کند تا بتوانیم در چند جبهه که حضور داریم عملکرد موفقی را از خود به جای بگذاریم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درخصوص به عقب افتادن دربی 85 در کشور آلمان و اینکه طبق آخرین اعلام قرار شده است این بازی 31 تیرماه در شهر بیله‌فلد آلمان برگزار شود، افزود: ما در این مدت تمرینات سخت و سنگینی را انجام دادیم و همگی آماده حضور در سوپر کاپ هستیم، من نمی‌دانم چطور می‌توان تاریخ سوپر کاپ که یک بازی رسمی است را عوض کرد آیا که در همه جای دنیا سوپر کاپ انجام می‌شود و ما هم تمرینات خوبی جهت این بازی انجام داده‌ایم. تمرینات ما فشرده و سنگین است و نشانه ما کسب قهرمانی سوپر کاپ و خوشحال کردن دل هواداران است.

درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

وی تصریح کرد: به نظر من درست نیست که بخواهند بازی سوپر کاپ را لغو کنند چون این بازی جذابی خواهد بود و به نظرم باید طبق برنامه این بازی انجام شود. بازی سوپرکاپ بازی مشکل است این طور نیست که بگوییم می‌توانیم راحت قهرمان شویم. به اعتقاد من عقب و جلو کردن وقت این بازی درست نیست چون سوپرکاپ جهت هوادارانمان هم مهم است در سوپر کاپ قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی با هم مسابقه می‌کنند و ما مخالف لغو شدن این بازی هستیم.

حسینی در ادامه تصریح کرد: 2 تیم شایسته به سوپرکاپ رسیده‌اند و هم ما و هم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت این بازی انگیزه‌های زیادی داریم، این حق این دو تیم است که در سوپر کاپ به میدان بروند ولی خوب نیست که دست‌هایی در پشت پرده باعث شوند که این بازی انجام نشود. مگر می‌شود برنامه شرکت لیگ را عوض کرد و بازی سوپرجام را لغو نمود. آمادگی ما در این مدت جهت حضور در سوپر کاپ بوده و خودمان را آماده این بازی کرده‌ایم. بنابراین اعتقاد دارم لغو کردن بازی درست نیست. هواداران منتظر هستند تا ما قهرمانی سوپرکاپ را برایشان بیاوریم و با وجود اینکه حریف مشکل مثل نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر ماست ولی با همه وجود جهت برتری در این بازی تلاش می‌کنیم.

منبع:فارس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنامه | قهرمان | هواداران | هواداران | سید جلال حسینی | سید جلال حسینی | پرسپولیس | هواداران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog