چاله انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی

چاله: انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی کالای قاچاق مبارزه با قاچاق فرمانده انتظامی

گت بلاگز سمنان برگزاری بیش از هزارعنوان برنامه گرامیداشت سوم خرداد در سمنان

هزار و 600 عنوان برنامه خاص گرامیداشت سوم خرداد و فتح خرمشهر در استان سمنان برگزار می شود.

برگزاری بیش از هزارعنوان برنامه گرامیداشت سوم خرداد در سمنان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ محمدحسن سلامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت : 300 برنامه خاص گرامیداشت عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر با حضور شرکت های مردم نهاد و جوانان غیور استان از روزهای دوم تا چهارم خرداد برگزار می شود.

عبارات مهم : فرهنگ
وی افزود : گرامیداشت عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر در 39 واحد دانشگاهی با 224 عنوان برنامه برگزار می شود که این امر در ترویج فرهنگ شهادت در بین دانشجویان استان سمنان بسیار تاثیرگذار است.

سلامی تصریح کرد : در سال گذشته بیش از چهار هزار و 50 نفر از مردم شهید پرور استان سمنان از طریق کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس سفر کردند که در گسترش فرهنگ ولایی جامعه تاثیر شایانی دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان این که 2 همایش گرامیداشت سوم خرداد در دانشگاه علوم پزشکی و شرکت جهاد کشاورزی استان سمنان در دوم خرداد ماه 96 برگزار می شود، گفت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین کارکنان دستگاه های دولتی می تواند در زیاد کردن خدمات رسانی این افراد به آحاد جامعه تاثیرگذار باشد.

سلامی عطرافشانی و گلباران مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را از دیگر برنامه این ایام برشمرد و تصریح کرد : بیش از 150 عنوان برنامه با همکاری فرمانداری ها و شهرداری های استان همزمان با گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادامه داد : استان سمنان همزمان با آزاد سازی خرمشهر و حماسه سوم خرداد بیش از 192 شهید را تقدیم کشور عزیزمان ایران اسلامی کرد و مردم جنوب کشور همواره از سمنانی ها به عنوان جهادگران بی ادعا و مخلص نظام جمهوری اسلامی یاد می کنند.
انتهای خبر / ه

واژه های کلیدی: فرهنگ | برنامه | خرمشهر | استان سمنان | برگزاری | برنامه | گرامیداشت سوم خرداد | استان سمنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog