چاله انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی

چاله: انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی کالای قاچاق مبارزه با قاچاق فرمانده انتظامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آینده تلخ فوتبالی پسری میلیارد استقلال که قرار بود فیکس تیم‌ملی شود!

به گزارش خبرآنلاین؛سایت ها و کانال های استقلالی می نویسند یعقوب کریمی بازیکنی است که از ابتدای حضور شفر در این تیم به رغم نداشتن مسئله ضرب دیدگی هیچ گاه یکی از

آینده تلخ فوتبالی پسری میلیارد استقلال که قرار بود فیکس تیم‌ملی شود!

آینده تلخ فوتبالی پسری میلیارد استقلال که قرار بود فیکس تیم ملی شود!

عبارات مهم : ستاره

اولین خروجی استقلال کسی است که یک میلیارد 3سال پیش برایش هزینه شد.

به گزارش خبرآنلاین؛سایت ها و کانال های استقلالی می نویسند یعقوب کریمی بازیکنی است که از ابتدای حضور شفر در این تیم به رغم نداشتن مسئله ضرب دیدگی هیچ گاه یکی از 18 انتخابش نبوده است و احتمالا او نخستین جدا شده است از آبی هاست. در ابتدای فصل هم منصوریان با انتقاد زیادی روبرو شد هنگامی که یعقوب را نگه داشت. یعقوب که گاهی بازوبند استقلال را هم می بندد. او محصول آکادمی استقلال است و این تیم جهت این سرمایه خودش هنگامی که از سپاهان برگشت، هزینه میلیاردی کرده هست. هم جهت رضایتنامه اش و هم جهت پولی که به خودش داده بود.

آینده تلخ فوتبالی پسری میلیارد استقلال که قرار بود فیکس تیم‌ملی شود!

یعقوب که روزگاری مفت از آکادمی استقلال به نفت رفت و ستاره شد و 4 سال قبل کی روش زیر فشار بود جهت دعوت نکردنش به تیم جهت جام جهانی، در کورس با بازیکنانی مثل جهانبخش و آزمون که امروز ستاره ملی هستند، در جایی قرار گرفته که مهمترین خبری که اسمش را سر زبان ها انداخته، بردن سگش به سر تمرین و پارس کردن های این حیوان بوده که باعث دلخوری سرمربی تیم هم شده است بود! او حالا به سمت در خروجی استقلال هدایت می شود تا یک ستاره سوخته دیگر باشد. روزگاری کی روش راجع به یعقوب می گفت: «چند بار رفتم تا او را دعوت کنم. ولی هر بار به بازی های نفت می روم، تیم او با کلاغ ها و سربازهای ورزشگاه قدر انگشتان دو دست هوادار ندارد.من بازیکنی که تا به حال سابقه بازی بین المللی نداشته را چطور به ترکیب تیم بزرگسالان بیاورم. کریس رونالدو هنگامی که هم سن این پسر بود، 70 بازی ملی بین المللی داشت!

رفقای یعقوب راهی لیگ های اروپایی شدند و حالا در تیم ملی می درخشند و به جام جهانی می روند ولی او ماند و امروز دیگر در لیست مازاد استقلال هست، آن هم بعد از سه سال حضور اضافه!

به گزارش خبرآنلاین؛سایت ها و کانال های استقلالی می نویسند یعقوب کریمی بازیکنی است که از ابتدای حضور شفر در این تیم به رغم نداشتن مسئله ضرب دیدگی هیچ گاه یکی از

واژه های کلیدی: ستاره | استقلال | فوتبالی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog