چاله انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی

چاله: انواع زنجان ماشین دستگاه انتظامی کالای قاچاق مبارزه با قاچاق فرمانده انتظامی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اتهامات تند امام جمعه اسالم به مدیر فعلی و سابق بانک مرکزی

به گزارش الف، حجت الاسلام جدائی امام جمعه اسالم در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر گفت: از قانون تاثیر گذاری قطعی سوابق تحصیلی،بوی مشمئز کننده تبعیض و بی عدالت

اتهامات تند امام جمعه اسالم به مدیر فعلی و سابق بانک مرکزی

اتهامات تند امام جمعه اسالم به مدیر فعلی و سابق بانک مرکزی

عبارات مهم : قانون

امام جمعه اسالم به مدیر فعلی و سابق بانک مرکزی اتهامات تندی را وارد کرد.

به گزارش الف، حجت الاسلام جدائی امام جمعه اسالم در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر گفت: از قانون تاثیر گذاری قطعی سوابق تحصیلی،بوی مشمئز کننده تبعیض و بی عدالتی به مشام می رسد. این قانون تازه یا سفارش مافیای پنهان استعمار دانش آموزان است یا مولد مافیاهای تازه استعماری است.

اتهامات تند امام جمعه اسالم به مدیر فعلی و سابق بانک مرکزی

وی تصریح کرد: بالاخره بعد از کلی اعتراض و خراب کاری و به افتضاح کشیده شدن اقتصاد کشور مدیر کل بانک مرکزی عزل شد؛ بی هیچ ابراز شرمساری و عذر خواهی و متاسفانه دو دختر ،دو پسر و همسر ایشان چند ماهی است مقیم استرالیا شده است اند و احتمالا ایشان هم با کلی پرونده خراب به آنها بپیوندد آیا سیستم امنیتی ما هوشیار هستند؟ جالب اینجاست در چنین شرایط بحرانی کسی مدیر کل بانک مرکزی شده است بود که ۲۳ سال پیش متهم نخستین اختلاس بعد از انقلاب بود و امروز هم کسی دیگری مدیر کل بانک مرکزی شد که در سال ۹۳ ،۸۰ نماینده مجلس طی نامه ای به مدیر جمهور خواستار عزل او از ریاست بانک ملی به خاطر عدم کفایتش شده است بودند ، این گزینش ها تدبیر کیست؟

واژه های کلیدی: قانون | مرکزی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog